Strony internetowe

Pomożemy  Tobie stworzyć skuteczną stronę internetową w oparciu o najnowsze trendy.

Co wyróżnia Naszą ofertę?

Like08.pl

Autorski projekt graficzny!

stworzony specjalnie dla Ciebiew oparciu o najnowsze trendy oraz Nasze 10 letnie doświadczenie

System zarządzania treścią WordPress

możliwość całkowitej edycji treści na stronienajszybciej rozwijający się system zarządzania treścią

Strony responsywne.

wszystkie strony tworzone przez nas są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych

W chwili obecnej ponad 30% użytkowników odwiedzających strony internetowe robi to z urządzeń mobilnych, gwarantujemy że Twoja strona będzie prezentowała się idealnie na każdym z nich.

Dzięki temu, że Twoja będzie responsywna zyskasz o ~30% więcej klientów.

Like08.pl
Tworzenie stron internetowych to główna działalność Naszej firmy od ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja z jaką podchodzimy do pracy daje Naszym klientom gwarancje satysfakcji ze współpracy z zespołem specjalistów.
Projektujemy strony internetowe dla klientów dla klientów za granicą m.in. w Szkocji, Irlandii, Szwajcarii i Niemiec , dzięki czemu europejskie standardy oraz najnowsze rozwiązania stosowane są na co dzień w pracy z Polskimi klientami.
Proponujemy Tobie skuteczne rozwiązania stosowane na stronach internetowych , które pomogą Tobie osiągać Twoje cele biznesowe. Projektowanie stron internetowych przez Nas to praca zespołu specjalistów, dzięki czemu możemy pomóc Tobie w doborze odpowiednich dla Twojego biznesu funkcjonalności oraz zrealizować Twoją wizję wyglądu strony internetowej.
Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe . W odpowiedzi na bardzo szybki rozwój technologii dokładamy wszelkich starań podczas tworzenia i wdrażania sklepów dla przedsiębiorstw handlowych. Proponujemy efektywne rozwiązania przyjazne dla klienta oraz osób zarządzających.